Specjalista Utrzymania Ruchu
Mako Pharma Sp. z o.o.
Dziekanów Polski k/ Łomianek
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
4 dni temu

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k/ Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dziekanów Polski k/ Łomianek
Nr ref.: SUR
Zadania:
  • Nadzór nad utrzymaniem technicznym maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie przeglądów, napraw i przezbrojeń maszyn produkcyjnych.
  • Przygotowywanie instrukcji konserwacji maszyn.
  • Wykonywanie kwalifikacji maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne poparte doświadczeniem.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • Interesującą pracę.
  • Możliwości rozwoju, dokształcania i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Poznaj

Mako Pharma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę wszystkich działań operacyjnych związanych z wytworzaniem produktów i nadzoru nad ich jakością.

Oferujemy również usługi rozwoju produktów leczniczych, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i wyrobów medycznych od koncepcji poprzez próby formulacyjne, rejestrację produktu i jego wytworzenie.

Nie wprowadzamy własnych produktów na rynek dzięki czemu nie konkurujemy z naszymi klientami.