Specjalista w dziale Kontroli Jakości
Polarica Sp. z o.o.
Niemierzyno
4 500 - 5 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
22 godz. temu

Ogłoszenie numer: 5661633, z dnia 2021-10-15

Firma Polarica Spółka z o.o. to liczący się w Polsce i w Europie producent owoców mrożonych. Firma powstała w 1989 r. i należy do szwedzkiej firmy Polarica AB. Produkcja opiera się na owocach jagodowych uprawianych lub naturalnie rosnących w Polsce (truskawki, porzeczki, maliny, wiśnie, jagody leśne). W ofercie mamy również mrożone owoce egzotyczne, sprowadzane z Peru, Chile, Kostaryki, Wietnamu, Turcji np. mango, ananasy, pestki granatu, borówka amerykańska. Nasze produkty trafiają do różnych segmentów rynku w Europie i nie tylko – producentów wsadów jogurtowych, liofilizatów, dżemów i konfitur.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Niemierzyno k/ Świdwina

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Niemierzyno

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • przygotowanie dokumentacji jakościowej wymaganej przez klienta, wyników badań, raportów i certyfikatów
  • kontakt z klientem w zakresie przekazywania wymaganych informacji dotyczących jakości produktów i systemu jakości
  • praca z portalami informacyjnymi klientów, uzupełnianie danych, monitorowanie przekazanej informacji i jej aktualizacja
  • prowadzenie raportów jakościowych w ustalonym zakresie,
  • aktualizacja dokumentacji i kontrola realizacji wymagań Systemu Jakości w firmie
  • przeprowadzanie szkoleń i działań zwiększających świadomość pracowników w zakresie Systemu Jakości
  • kontrola skuteczności świadczonych usług w zakresie DDD
  • organizacja badań wody i ścieków, analiza i raportowanie wyników,
  • zastępowanie pracowników i pomoc w pracy laboratorium zakładowego

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość norm ISO, standardów BRC oraz IFS
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, dokładność, samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - wynagrodzenie miesięczne w wysokości do 5.000 zł (brutto)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bezpieczne środowisko pracy
  • świadczenia pozapłacowe
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj