Spedytor Drogowy Międzynarodowy

PBSG Limited

Gdańsk

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4096661, z dnia 2021-01-11

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie poszukujemy doświadczonych spedytorów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy spedycyjno-transportowej w Gdańsku.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Obsługa zleceń transportu międzynarodowego,
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami / przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • Współpraca z działem handlowym, wyceny dla potencjalnych klientów.

Wymagania

  • Znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów,
  • Komunikatywna znajomość języka obcego,
  • Mile widziana znajomość obsługi platformy Unilever lub Amazon.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z wysokim i przejrzystym systemem prowizyjnym,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub możliwość współpracy B2B, w zależności od indywidualnych preferencji.
  • Decyzyjność i samodzielność w działaniu,
  • Wsparcie back office (księgowość, windykacja).

Dodatkowe informacje:

Gdańsk: tel. 609 690 974

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

PBSG Spółka Komandytowa

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor