Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

HR PRIME S.C.

Gdynia

54 dni temu

Ogłoszenie numer: 2022023, z dnia 2018-07-26

Wspólnie tworzymy nową firmę na rynku HR zajmującą się wyszukiwaniem, selekcją i rekrutacją pracowników. Nie ograniczamy się do wybranych branż i poszukujemy profesjonalistów ze wszystkich szczebli kariery zawodowej. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z polskim kapitałem, rozwijającej się na terenie całej Polski poszukujemy Specjalistów z doświadczeniem w branży TSL na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • organizacja transportu drogowego;
  • pozyskiwanie ładunków i podwykonawców;
  • stały kontakt z przewoźnikami;
  • dbałość o dobre relacje z klientami;
  • sprzedaż ładunków w naglących przypadkach;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w spedycji drogowej FTL min. 1 rok;
  • umiejętność organizacji transportów międzynarodowych;
  • znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • własna baza przewoźników/klientów będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagana.

Oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system płacowy oraz premię za osiągane wyniki;
  • system szkoleniowy i pomoc we wdrożeniu na nowe stanowisko pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor