Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Spedytor międzynarodowy

TransElephant
Gdańsk
praca stacjonarna
4909 dni temu

Ogłoszenie numer: 125175, z dnia 2010-12-09

jest firmą spedycyjną z siedzibą w Gdańsku, Czaple w Polsce. Naszym głównym celem jest zaoferowanie najwyższej jakości usług, bezpośrednio dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń międzynarodowej spedycji drogowej
  • Monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami i podwykonawcami

Wymagania

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego w międzynarodowej spedycji drogowej lub morskiej
  • Dobra znajomość rynku przewoźników
  • Umiejętność i doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na usługi spedycyjne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
  • Dobra orientacja w przepisach spedycyjnych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego działania
  • Biegła znajomość co najmniej jednego języka zachodnioeuropejskiego ( najchętniej angielski ), znajomość większej ilości będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, dobre warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon + komputer)