Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Miłosław
Spedytor Międzynarodowy

POLITEX SP.Z O.O.
Miłosław
praca stacjonarna
6592 dni temu

Ogłoszenie numer: 20470, z dnia 2006-05-30

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLITEX Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Iłowskiej 1, powstało w 1989 r. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w roku 1996 produkcja została przeniesiona do własnych, obszerniejszych pomieszczeń w Miłosławiu, przy ul. Wrzesińskiej 23.

Miejsce pracy: Miłosław

Nr Ref.: 3/5/M/2006

Opis stanowiska

Poszukiwanie nowych klientow i podwykonawcow,

Wymagania

doświadczenie w dziedzinie sprzedaży lub obsługi Klienta przez telefon mile widziana znajomość zagadnień konwencji CMR mile widziane doświadczenie w branży logistycznej zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji bardzo dobre umiejętności organizacyjne umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole preferowane wykształcenie: wyższe dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie odpowiedzialna i dająca satysfakcję praca ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole