Sprzedawca - Doradca Klienta

ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

Warszawa (Sadyba Best Mall lub Galeria Mokotów)

4 dni temu

Marka Esprit obecna jest w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. Esprit w Polsce działa od kilkunastu lat. Zwolennicy marki cenią Esprit za różnorodność - nowoczesne spojrzenie na klasykę, ponadczasowość, kolekcje nawiązujące do najnowszych trendów oraz niewymuszony, naturalny styl. Esprit zachowuje odpowiednie proporcje jakości produktu do ceny, proponując swoim klientom zakup ubrań od płaszczy, kurtek, przez spodnie, sukienki, swetry, bluzki na torbach i akcesoriach kończąc. Zainspiruj się sprawdzoną filozofią i wykorzystaj szansę dołączenia do Esprit.


Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie (CH Sadyba Best Mall) poszukujemy osób na stanowisko sprzedawcy -doradcy klienta w niepełnym wymiarze czasu pracy (0.5 etatu)

 

Sprzedawca - Doradca Klienta
Miejsce pracy: Warszawa (Sadyba Best Mall lub Galeria Mokotów)

 

Jeśli:
  • interesujesz się modą
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • potrafisz pracować w zespole, bez problemu nawiązujesz relacje
  • jesteś otwarta/-y, odpowiedzialna/-y i pozytywnie nastawiona/-y do świata
  • jesteś gotowa/-y do pracy zmianowej także w weekendy

dołącz do nas! Doświadczenie w handlu mile widziane ale niekonieczne

 

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • zniżki na ubrania i akcesoria Esprit

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zaaplikuj do nas już dzisiaj! 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą za pomocą przycisku:

 APLIKUJ TERAZ 


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest Esprit Poland Retail sp. z o.o., ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR.

Poznaj

ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, istniejącą od prawie 50 lat. Posiadamy sklepy w ponad 40 krajach na 5 kontynentach. W Polsce w ciągu kilkunastu lat Esprit zdobył rzesze wiernych klientów ceniących markę za jakość, ponadczasowość ale także różnorodność, nowoczesne spojrzenie na klasykę i naturalny styl, który charakteryzuje nasze damskie i męskie kolekcje.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca 
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca