Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca - Kasjer

Abra S.A.

Gorzów Wielkopolski

95 dni temu

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę. Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Jeżeli:
  • Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży
  • Używasz komputera w życiu codziennym
A jeśli do tego jeszcze:
  • Wyzwania motywują Cię do działania
  • Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
  • Dobrze pracuje Ci się w zespole

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
  • Doradzaj i pomagaj Klientowi w wyborze asortymentu
  • Sprzedawaj produkty – od wielkości sprzedaży zależy Twoja premia
  • Buduj przyjazne relacje z Klientem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
  • Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Poznaj

Abra S.A.

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)