Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca - Kelner

Wawel SA

Kraków - Galeria Factory

9 dni temu

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 50 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Miejsce pracy: Kraków - Galeria Factory
Oferujemy:
  • pracę na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • pracę w prestiżowym miejscu i profesjonalnym zespole
  • pakiet benefitów: karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonię dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku i paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
Obowiązki:
  • dbanie o wizerunek firmy
  • obsługa kelnerska klientów
  • aktywna sprzedaż produktów z oferty Wawel
  • dbanie o czystość lokalu
Szukamy osoby, która posiada/cechuje się:
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii lub handlu

Poznaj

Wawel SA

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Firma szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmę cukierniczą. Kilka lat później, w roku 1910, już jako uznany cukiernik, uruchomił fabrykę czekolady. Wyroby Piaseckiego stały się synonimem wybornego smaku i wysokiej jakości.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca