Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Sprzedawca w salonie Viceversa

Yakan sp. z o.o.
Rybnik
praca stacjonarna
4830 dni temu

Ogłoszenie numer: 135104, z dnia 2011-02-08

Marka Viceversa oferuje kolekcję odzieży damskiej i męskiej. Naszym klientom proponujemy odzież w stylu smart office i casual. Zróżnicowana kolorystyka oraz modele sprawiają, że kolekcja jest uniwersalna, a w zależności od potrzeb klienta – pozwala na kreację indywidualnego wizerunku.

Zapraszamy na naszą stronę: www.viceversa.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów do centrum handlowego FOCUS PARK w Rybniku
na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Osoba pracująca w sklepach firmowych Viceversa powinna:

  • aktywnie uczestniczyć w procesie obsługi klienta, przestrzegając standardów marki
  • dbać o realizację wyznaczonego planu sprzedaży
  • dbać o wizerunek firmy i przestrzegać wyznaczonych standardów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w branży odzieżowej oraz komunikatywności
  • znajomości obsługi komputera (MS OFFICE)
  • poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi
  • interesujących się modą i najnowszymi trendami

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, prowadzenia sklepu oraz zasad ekspozycji