Sprzedawca w salonie z alkoholami

Express HR

Warszawa – Mokotów

32 dni temu

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – posiadającego sieć Salonów win i alkoholi - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów
Obowiązki:
  • Profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Obsługa sklepu internetowego
  • Obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz terminali i kart
    płatniczych
  • Utrzymanie porządku miejsca pracy
Wymagania:
  • Znajomość branży
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie min. średnie, komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Inicjatywa i duża samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system motywacyjny: premie, prowizje, nagrody
  • Miłą atmosferę w motywującym miejscu pracy
  • Udział w szkoleniach i degustacjach
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży