Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca w sklepie piekarniczym

BAGIETKA Marek Jackowski

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

34 dni temu

 Jesteśmy rodzinną firmą, która przez 20 lat urosła z małego zakładu produkcyjnego do dużej rzemieślniczej piekarni, zajmując pozycję lidera na pomorzu zachodnim. Posiadamy 70 własnych sklepów, 3 silne marki (Bagietka, Artisan, Lody Rzemieślnicze) i zatrudniamy prawie 500 osób w 3 województwach. Rozwijamy się dynamicznie, otwieramy kolejne lokalizacje i stale podnosimy jakość naszych produktów - mamy ambitne plany na następne lata. Naszą największą wartością są ludzie, wierzymy, że kompetentny i dobrze zgrany zespół to wielka siła całej firmy.

Nr ref.: 121/2019
Opis stanowiska:
  • Będziesz niczym przewodnik po świecie chleba i słodkości, opowiadając z pasją o każdym produkcie i marce Bagietka
  • Zadbasz o klientów z troską i wielką empatią, doradzisz i zarazisz uśmiechem
  • Utrzymasz sklep w doskonałej czystości i porządku, to będzie Twoja osobista wizytówka
  • Zaangażujesz się w nawiązywanie szczerych i długotrwałych relacji ze stałymi klientami
  • Zajmiesz się układaniem pieczywa, ciast i słodkości na półkach i witrynach zgodnie z oczekiwaniami
  • Dopilnujesz świeżości produktów i przygotujesz zamówienie towaru
  • Będziesz samodzielnie otwierać i zamykać sklep
Wymagania:
  • Uwielbiasz ludzi i z entuzjazmem nawiązujesz nowe kontakty z klientami
  • Masz wysoką kulturę osobistą i wiesz jak zachować się w stresujących i kryzysowych sytuacjach
  • Twoje zaangażowanie i pracowitość jest przykładem dla innych
  • Wyciągasz wnioski z trudnych sytuacji, które nie powinny się wydarzyć w przyszłości
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie to Twoje drugie imię
  • Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno - epidemiologiczną lub chętnie wyrobisz nową
Oferujemy:
  • Pracę w zespole ludzi z pasją, którzy zawsze myślą pozytywnie i są nastawieni na uczciwą współpracę
  • Pełne wyzwań stanowisko pracy, na którym zawsze dużo się dzieje
  • Solidne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (3500 - 4200 zł brutto)
  • Zmianowy tryb pracy między godzinami 4:30-19:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Prywatna opieka medyczna Medicover i dofinansowanie do karty Multisport i wiele innych benefitów

Poznaj

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca