Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

Stefanel Polonia Sp. z o.o.

Gdańsk - Designer Outlet

31 dni temu

Marka Stefanel została stworzona w 1959 r. w Ponte di Piave w północnych Włoszech przez Carlo Stefanel. Firma odzieżowa, która charakteryzuje się wysoką jakością dzianin. STEFANEL ubiera kobietę w sposób ekstremalnie komfortowy, nie rezygnując przy tym z kobiecości i elegancji. Stefanel proponuje kolekcję total look, do wykorzystania na wiele okazji wzbogaconą o akcesoria.

W chwili obecnej najnowsze kolekcje STEFANEL dostępne są w 10 firmowych sklepach w największych miastach Polski oraz ponad 400 na całym świecie.

Obecnie poszukujemy osoby do salonu firmowego w DESIGNER OUTLET GDAŃSK na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk - Designer Outlet
Nr ref.: DESIGNER OUTLET GDAŃSK
Zadania:
  • czynna sprzedaż i obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • dbanie o estetyczny wygląd salonu
  • udzielanie porad w doborze produktów
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • zainteresowania najnowszymi trendami mody,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę plus system motywacyjny
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prestiżowej firmie o międzynarodowym charakterze
  • szkolenia zawodowe
  • przyjazna atmosfera w młodym zespole
Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust.2 RODO wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest Stefanel Polonia Sp. Zo.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy Nowy świat 1/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na zachowanie mojego CV w bazie kandydatów.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca