Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

HURTOWNIA OGRODNICZA ANDRO

Bydgoszcz

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3375664, z dnia 2020-06-01

Zaopatrujemy firmy zakładające ogrody w cały niezbędny asortyment: systemy nawadniania, pompy, nasiona traw, nawozy. Ponadto obsługujemy sektor rolniczy w zakresie sprzedaży agrowłóknin i agrotkanin. Prowadzimy ponadto sprzedaż detaliczną artykułów ogrodniczych.

Sprzedawca

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Sprzedaż i doradztwo w hurtowni ogrodniczej, specjalizującej się głównie w systemach automatycznego nawadniania.

Wymagania

Poszukujemy osoby niepalącej, z wysoką kulturą osobistą oraz przyjaznym usposobieniem. Najchętniej zatrudnimy osobę, która ma doświadczenie w branży ogrodniczej lub rolniczej. Wymagania: minimalne wykształcenie: średnie, dobra znajomość obsługi programów Word, Excel oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Umowa na stałe, wynagrodzenie ok 3000zł netto, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługi klienta.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca