Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Starszy informatyk

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
Katowice
praca stacjonarna
2056 dni temu
Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice
Ogłoszenie o naborze Nr 33921

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Zadania realizowane są w siedzibie Inspektoratu- praca wykonywana na stanowisku pracy i na terenie budynków Inspektoratu, kontakt z klientami zewnętrznymi.
Miejsce i otoczenie organizacyjno- techniczne stanowiska pracy:
Praca przy monitorze ekranowym, nie występują szkodliwe i niebezpieczne warunki pracy, narzędzia pracy- komputer, drukarka, faks, kserokopiarka. Stanowisko pracy na pierwszej kondygnacji w budynku trzykondygnacyjnym bez windy, bez podjazdu. Praca jest świadczona w budynkach WIW nie przystosowanych do poruszania się osób niepełnosprawnych- bariery architektoniczne.

Zakres zadań

  • projektowanie, zarządzanie i modyfikacja baz danych
  • projektowanie, modyfikacja i aktualizacja programów w języku PHP oraz HTML
  • diagnozowanie usterek, serwisowanie i naprawa komputerów oraz urządzeń peryferyjnych będących własnością Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach
  • bieżący nadzór nad wskazanymi przez pracodawcę aplikacjami używanymi w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Katowicach oraz nadzór nad sprzętem komputerowym
  • aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego na stacjach roboczych i komputerach przenośnych
  • przygotowywanie, wdrażanie, zestawianie i konfigurowanie sprzętu komputerowego na poszczególnych sytanowiskach pracy
  • pomoc użytkownikom sieci lokalnej w zakresie usuwania błędów pojawiających się w trakcie użytkowania oprogramowania na stanowiskach pracy

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego na stanowisku informatyk
  • znajomość SQL i zarządzania bazami danych
  • biegłe posługiwanie się językiem programowania PHP i HTML
  • rzetelność i terminowość
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • doskonalenie zawodowe
  • podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • rozwiązywanie problemów
  • otwartość na zmiany
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania informacją
  • umiejętność współpracy