Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy inspektor

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Rzeszowie
Rzeszów
praca stacjonarna
1355 dni temu
Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Rzeszów
Ogłoszenie o naborze Nr 66346

Warunki pracy

- praca wiążąca się z wyjazdami w teren samochodem służbowych lub środkami komunikacji publicznej;
- praca administracyjno-biurowa;
- podstawowe wyposażenie stanowiska pracy to komputer, skaner;
- oświetlenie naturalne i sztuczne;
- praca: poniedziałek, środa do piątku od 7:15 do 15:15, wtorek 8:00 do 16:00 (w dniach dyżuru od 9:00 do 17:00);
- praca na I piętrze;
- praca z wymagającym klientem;
- zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • prowadzenie kontroli
  • prowadzenie postępowań pokontrolnych
  • opracowywanie zestawień, informacji i sprawozdań z zakresu pracy wydziału

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne lub ogólne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego bez wskazanego obszaru
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o Inspekcji Handlowej
  • znajomość ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów
  • znajomość ustawy - prawo przedsiębiorców
  • znajomość ustawy o systemie oceny zgodności
  • znajomość ustawy o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku
  • znajomość ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw