Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna   dziś wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    15 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Doradca ds. Leasingu Gdańsk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

mBank S.A.
Gdańsk
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
838 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

miejsce pracy: Gdańsk, Nr ref.: RKM/153/1221

Zakres zadań:

  • aktywna sprzedaż usług z zakresu: wynajem pojazdów i zarządzanie flotą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert i umów dla klientów i dostawców
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dealerami/dostawcami

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, bądź finansowe)
  • doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) w sprzedaży usług, produktów B2B
  • wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność pracy w MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z innymi, wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w branży CFM, leasingowej lub automotive