Starszy Technolog / Kierownik Projektów Wdrożeniowych

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

6 dni temu

Cyfrowa Foto to jedna z największych drukarni w Europie, działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Nieustannie rozwijamy park maszynowy i udoskonalamy procesy produkcyjne, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów.

Szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Chcących poznać, budować i wdrażać najnowsze technologie. Przed swoimi pracownikami stawiamy cele dopasowane do kompetencji, ambicji, a do tego - dajemy im możliwość samodzielnych działań.

Miejsce pracy: Zaczernie
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie  cyklem życia produktów w produkcji seryjnej (od pomysłu poprzez wdrożenie produkcyjne wersji MVP (Minimum Viable Product) i jego kolejnych wersji, aż po rewitalizację produktu
  • odpowiedzialność za śledzenie trendów technologicznych i proponowanie zmian  wnoszących je do technologii produkcyjnej
  • optymalizacja wdrożonych technologii, włącznie ze standaryzacją, w celu wykorzystania możliwości wynikających z infrastruktury maszynowej/produkcyjnej
  • inicjowanie i realizowanie w spójności i skoordynowaniu z potrzebami klientów i potencjałem rozwoju rynków
Poszukiwane kompetencje:
  • minimum 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń produktów i technologii do produkcji seryjne
  • doświadczenie w tworzeniu technologii złożeniowych, wraz z budowaniem technologii składników
  • doświadczenie w analizie i wycenie kosztów wytwarzania (czasy, zużycia, partie optymalne)
  • doświadczenie w identyfikacji możliwości i doborze rozwiązań mających na celu standaryzację i optymalizację istniejącej technologii (analiza kosztów i korzyści)
  • doświadczenie w koordynacji prac małych zespołów technologów/specjalistów lub zespołów projektowych, współpracy z innymi działami oraz kontrahentami zewnętrznymi
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień technologicznych oraz materiałów wykorzystywanych w poligrafii, procesach klejenia, pakowania
  • praktyczna znajomość zasad i metod Lean/Six Sigma
  • praktyczna znajomość metod zarządzania projektami
  • praktyczna znajomość metod zarządzania konstrukcją (eBOM) i technologią (mBOM, march route)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność projektowania w programie Artios
  • doświadczenie w obsłudze nowoczesnych maszyn (maszyny rowkujące, składarko-sklejarki, maszyny do kaszerowania, maszyny introligatorskie
Oferujemy:
  • możliwość kreowania strategii rozwoju technologicznego produktu,
  • dostęp do nowoczesnych technologii produkcji,
  • najnowocześniejsze maszyny i linie produkcyjne, często unikatowe w skali kraju

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog