Staż- pomoc nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Chorzów

6 dni temu

Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0170
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym, prowadzenie zajęć i przygotowywanie pomocy dydaktycznych, utrzymywanie sali przedszkolnej w nienagannej czystości, pomoc w podawaniu posiłków dzieciom, zapewnienie aktywności animacyjnej wśród dzieci, wykonywanie innych poleceń opiekuna stażu związanych z działalnością przedszkola
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: cierpliwość

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Adam Derbot
cbuiw@pupchorzow.pl
323497129

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV, skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Poznaj stanowisko: Pedagog
Pedagog najczęściej pracuje w szkole lub poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie podstawowym celem jego pracy jest organizowanie pomocy, opieki pedagogicznej i psychologicznej dla dzieci i młodzieży oraz dbanie o prawidłowy rozwój psychiczny uczniów.Do zadań pedagoga szkolnego należy współpraca z nauczycielami w ich pracy wychowawczej. Zadaniem pedagoga jest pomoc w rozwiązywaniu problemów ...
Praca Pedagog