Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż z Lwem w Oddziale Korporacyjnym

ING Bank Śląski S.A.

Rybnik

43 dni temu

Miejsce pracy: Rybnik
Nr ref.: KL/SLR/08/2018

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Twoje zadania:
  • Współpraca z Doradcami Klienta Korporacyjnego w zakresie sprzedaży produktów kredytowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw;
  • Przygotowanie ofert dla klientów;
  • Monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów;
  • Wspieracie obsługi klienta korporacyjnego;
  • Uczestniczenie w przygotowaniu aplikacji kredytowej oraz monitorowanie, rozpatrywanie i zatwierdzanie wniosków;
  • Wspieracie w przygotowaniu materiałów do podjęcia analizy kredytowej oraz uczestniczenie w przygotowaniu analiz kredytowych.

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bankowości;
  • Ukończenie studiów pierwszego stopnia;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności analityczne;
  • Dokładność i dobra organizacja własnej pracy;
  • Praktyczna umiejętność obsługi Pakietu Office;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym.
Oferujemy Ci:
  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczny czas pracy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (51)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (203)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (886)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2034)
Radom (108)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (60)