Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.

Gdańsk

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127348, z dnia 2018-10-12

Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • czynny udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych
  • utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej
  • przestrzeganie ustalonego porządku służby
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • wykonywanie innych prac i czynności zlecanych przez przełożonych.

Wymagania

  • posiadanie wykształcenia co najmniej średniego lub średniego branżowego
  • posiadanie prawa jazdy min. kat B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia
  • docelowo pracę na stanowisku Ratownik/Kierowca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres:

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

Dział Personalny

Ul. Słowackiego 200

80-298 Gdańsk

lub e-mail: kadry@airport.gdansk.pl, zamieszczając w tytule wiadomości: „Rekrutacja Stażysta 2018/10”. Prosimy o przesyłanie dokumentów wyłącznie w formacie PDF.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.”

W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. z siedzibą spółki w Gdańsku przy ul. J. Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm). Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: iod@airport.gdansk.pl.

Poznaj

ziałamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania krajowego i międzynarodowego przewozu osób drogą lotniczą. Kompleksowo dbamy o rozwój firmy poprzez inwestycje w zaplecze techniczne oraz personalne, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (57)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (177)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (69)