Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.

Gdańsk

47 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127348, z dnia 2018-10-26

Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • czynny udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych
  • utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej
  • przestrzeganie ustalonego porządku służby
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • wykonywanie innych prac i czynności zlecanych przez przełożonych.

Wymagania

  • posiadanie wykształcenia co najmniej średniego lub średniego branżowego
  • posiadanie prawa jazdy min. kat B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia
  • docelowo pracę na stanowisku Ratownik/Kierowca.

Poznaj

Działamy z myślą o kliencie, który ceni wysoką jakość usług, dla którego istotny jest czas, bezpieczeństwo oraz komfort zarówno w trakcie obsługi jak i podczas podróży. Kompleksowo dbamy o rozwój firmy poprzez inwestycje w zaplecze techniczne oraz personalne, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta