Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta

Enspirion Sp. z o.o.

Gdańsk

307 dni temu

Stażysta

Komórka organizacyjna: Departament Sprzedaży i Realizacji Usług

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 19/ENIN/EK/2017

Zadania:

  • bieżące wsparcie pracowników Wydziału w zakresie:
    • realizacji Usług DSR;
    • zadań związanych z realizacją procesów usług EBI, szczególnie w obszarze IoT oraz Smart Meteringu;
    • utrzymania kontaktów z dostawcami, obsługą gwarancyjną i rozwoju urządzeń dla usług realizowanych przez  Enspirion Sp.z o.o.;
  • współpraca w modelowaniu procesów realizujących zadania Enspirion Sp.z o.o.

Oczekiwania wobec Kandydatów / Kandydatek:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów; preferowane kierunki techniczne tj. energetyka, elektrotechnika, elektronika i informatyka;
  • znajomość regulacji: Prawo Energetyczne, IRESP, Ustawy o efektywności energetycznej;
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych;
  • uprawnienia SEP gr.I, kategoria E;
  • znajomość obsługi programów biurowych i aplikacji pakietu Microsoft Office na poziomie zaawansowanym;
  • dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie;
  • umiejętności związane z pracą w zespole i organizacją pracy własnej.
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie  na umowę  o staż na okres minimum 2 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o załączenie w CV oświadczenia: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez Enspirion Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm."

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1651)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (20)