Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu / pełny etat
    6 dni
    Nazwa stanowiska: Portier Rodzaj umowy: umowa o pracę Wymiar etatu: 1, 3/4 Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji...
Zobacz więcej ofert pracy

Stróż

Hymon Fotowoltaika Sp z o.o.
Zawiercie
praca stacjonarna
1126 dni temu

Firma Hymon Energy Sp z o.o.

poszukujemy osób młodych, energicznych, chcących rozwijać swoje umiejętności na stanowisko:

Stróż
Miejsce pracy: Zawiercie
Obowiązki
  • dozór powierzonego mienia,
  • obchody i obserwacja terenu.
Wymagania
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • pełnoletniość,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę od poniedziałku do piątku plus weekendy, w godzinach od 19:00 do 06:00