Zobacz więcej ofert pracy

SZEF ZMIANY

TelePizza Poland Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
praca stacjonarna
4901 dni temu

Jesteś osobą otwartą na ludzi, śmiało patrzysz w przyszłość?

Telepizza proponuje Ci pracę na stanowisku:

SZEF ZMIANY
(Zastępca Kierownika Lokalu)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza,

Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu)
  • Praca przy wyrobie pizzy i szkolenie personelu podstawowego
  • Odpowiedzialność za magazyn
  • Odpowiedzialność za gotówkę
  • Tworzenie w restauracji przyjaznej atmosfery współpracy
  • Praca w systemie zmianowym również w weekendy
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta
  • Wykształcenie min. średnie
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie zawsze na umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i premie
  • Po 6 miesiącach pracy Dodatkowy Pakiet Medyczny
  • Zniżki pracownicze na pizze do 65%
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
Nie zapomnij dopisać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Telepizza Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."