Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szwaczka

KS Service

Widuchowa

891 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży przemysłowo-produkcyjnej, specjalizującej się produkcją i dystrybucją wyrobów garmażeryjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Szwaczka
Miejsce pracy: Widuchowa
Nr ref.: SZ/PNI/062017

OBOWIĄZKI

Masz doświadczenie w szyciu na maszynie lub w krawiectwie?

Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Posiadasz praktykę w branży produkcyjnej i aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie obsługa maszyny szwalniczej typu overlock oraz kontrola jakości gotowego wyrobu.

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinnej w wysokości 17 złotych brutto oraz premii uznaniowej za wydajność w pracy, pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku oraz odzież roboczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Poznaj stanowisko: Szwaczka
Do głównych obowiązków szwaczki należy szycie różnego typu odzieży przy wykorzystaniu specjalnych maszyn szwalniczych takich jak overlocki, podszywarki czy guzikarki. Podstawy zawodu szwaczka zdobywa w trakcie edukacji zawodowej. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna posiadać szereg praktycznych umiejętności takich jak właściwe użytkowanie maszyny do szycia, sprawna ...
Praca Szwaczka