Tapicer

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Olszowa
praca stacjonarna
10 dni temu
Tapicer
Miejsce pracy: Olszowa
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac przy tapicerowaniu mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tapicer*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

63-600 Kępno 2h, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Joanna Gocha
jgocha@kepno.praca.gov.pl
627820369

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

brak

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie