Tatuażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

5 dni temu

Tatuażysta
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Numer: StPr/20/0258
OBOWIĄZKI:

NAJWYŻSZA DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ PRACY, WYKONYWANIE TATUAŻY METODĄ NAKŁADANIA TUSZU NA SKÓRĘ KLIENTA, SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW GRAFICZNYCH NA ŻYCZENIE KLIENTÓW ORAZ DOSTOSOWYWANIE ICH DO OCZEKIWAŃ ODBIORCÓW. MILE WIDZIANA PODST. ZNAJOMOŚĆ ROSYJSKIEGO: PRACA W ZESPOLE WIELOKULTUROWYM.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Uprawnienie 1] : MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA [Umiejętność 1] : MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE PLASTYCZNE [Inne] : PRACA W WYMIARZE 160 GODZ. MIESIĘCZNIE

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Anna Statkiewicz
756473160 w. 157

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik