Team Leader / Supervisor z językiem niemieckim
SITEL Polska
pomorskie
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
8 dni temu

Od 2004 Sitel Polska aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

 

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Leader / Supervisor z językiem niemieckim
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr ref.: 282632

Do Twoich zadań należeć będzie między innymi:

 • kierowanie zespołem w celu osiągnięcia celów biznesowych, zapewnienie, że kluczowe wskaźniki finansowe, operacyjne i jakościowe będą konsekwentnie osiągane
 • bezpośredni udział w rekrutacji, selekcji, szkoleniu wprowadzającym i stałym rozwoju umiejętności wszystkich agentów w zespole, co zapewni przyciąganie i zatrzymywanie najlepszych talentów
 • stosowanie procesu ciągłego przeglądu i proaktywnego zarządzania absencjami i rotacjami agentów w zespole, dbanie o powrót do pracy i przeprowadzanie rozmów oceniających
 • stały przegląd i monitorowanie wyników pracy wszystkich agentów w odniesieniu do uzgodnionych KPI, zapewnienie profesjonalnej obsługi połączeń oraz podejmowanie odpowiednich działań naprawczych, z wykorzystaniem narzędzi zarządzania wydajnością, w celu eliminacji wszelkich niedociągnięć
 • przeprowadzanie formalnych kwartalnych ocen wyników oraz comiesięcznych spotkań indywidualnych z każdym Agentem, zapewniając ciągłą weryfikację celów i powiązanie ich z biznesowymi KPI
 • dbanie o to, aby agenci byli doceniani i nagradzani za wybitne osiągnięcia i wyniki, zgodnie z misją i wartościami firmy

Oczekujemy:

 • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku lidera/supervisora w branży Call Center
 • Płynne posługiwanie się językiem niemieckim w mowie i piśmie
 • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
 • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
 • Dobra organizacja i umiejętność zarządzania czasem
 • Umiejętność pracy z ludźmi z różnych środowisk

Oferujemy:

Wierzymy, że pozytywne doświadczenia są najważniejsze, a szczęśliwi pracownicy odnoszą sukcesy. Dlatego zapewniamy narzędzia i swobodę, aby  nasi pracownicy mogli się uczyć, rozwijać, bawić i być sobą.

 

GROW AS YOU GO.

Inwestujemy w Ciebie, oferując programy wewnętrzne, szkolenia i inicjatywy mające na celu rozwijanie Twoich umiejętności i pomaganie Ci w osiąganiu celów. awansujemy od wewnątrz. Zapewniamy Ci narzędzia, umiejętności i zasoby umożliwiające rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty. Ty wybierasz, dokąd chcesz iść, my pomagamy Ci tam dotrzeć.

 

BE BOLD, BE YOU.

#SitelLife reprezentuje nasze zaangażowanie na rzecz naszych pracowników - na rzecz CIEBIE. Chodzi o to, abyś był dokładnie taki, jaki jesteś. Dajemy każdemu możliwość życia w zgodzie z prawdą, bycia sobą i mówienia własnym głosem - i dajemy im do tego platformę.

 

WORK TOGETHER TO MAKE AN IMPACT.

Staramy się uczynić świat lepszym miejscem i zachęcić innych, aby robili to samo. Kierujemy się misją i wykorzystujemy siłę naszych ludzi, aby wywierać pozytywny wpływ na społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

 

GAIN STABILITY, EXPAND POSSIBILITIES.

Świętujemy sukcesy i nagradzamy naszych pracowników za ciężką pracę, którą wykonują każdego dnia. Oferujemy świadczenia, dzięki którym będziesz zdrowy i szczęśliwy, takie jak płatny czas wolny i premie za polecanie pracowników. Dodatkowo oferujemy ciekawe dodatki, takie jak zniżki dla pracowników.

 

MAXIMIZE YOUR EXPERIENCE.

Cenimy otwartą, szczerą i konstruktywną rozmowę. Zachęcamy do wypowiadania się - i słuchamy, gdy to robisz. Poprzez MAX, naszą globalną społeczność, wykorzystujemy innowacyjne pomysły, doświadczenia i opinie naszych pracowników, aby kształtować i napędzać przyszłość Sitel Group.

 

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

 

W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. " Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Sitel Polska Sp. Z o.o.

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Podobne oferty