Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Automatyk - Utrzymanie Ruchu

P.H.P. "SIGRO II" SP. Z O.O.

Dąbrowa Górnicza

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 2469440, z dnia 2019-06-03

PHP SIGRO II SP. z o.o. to nowoczesna firma branży drzewnej , która wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości produktów z drewna klejonego. Firma istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Obecnie w powstałym w 2010 roku w Dąbrowie Górniczej nowoczesnym rodzinnym zakładzie zatrudniającym 80 osób z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i w oparciu o nowoczesny ciągle modernizowany park maszynowy , powstają produkty, które znajdują uznanie wśród najlepszych producentów stolarki otworowej w całej Europie i na świecie.

Aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej branży!

W związku z prowadzoną inwestycją polegającą na uruchomieniu nowoczesnej linii produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do współpracy na stanowisko :

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • Naprawy i bieżące konserwacje maszyn
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki , mechaniki , pneumatyki i hydrauliki
  • Udział w pracach przy uruchamianiu nowej linii produkcyjnej polegających na prowadzeniu testów wprowadzaniu zmian w ustawieniach parametrów pracy komputera sterującego – po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne – elektryk , elektromechanik , automatyk , mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym
  • Gotowość do odbycia szkoleń zagranicznych ( 2-3 razy w roku )

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawej branży
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami poprzez skuteczne szkolenia zagraniczne
  • Pracę w systemie 2 zmianowym

Poznaj

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (69)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (293)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (193)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (101)