Technik - konserwator obiektu

Apteki Gemini

Gdańsk

24 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest bycie jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • Dbałość o stan techniczny oraz dokumentację techniczną lokali
  • Ustalanie przyczyn awarii oraz pojawiających się problemów technicznych
  • Usuwanie awarii oraz wykonywanie drobnych prac remontowo - naprawczych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych w powierzonych lokalach
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi wykonującymi prace zlecone na obiektach
  • Bieżąca współpraca z pracownikami lokali
Oczekujemy:
  • Prowadzenie działalności gospodarczej (umowa B2B)
  • Doświadczenia w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • Znajomości instalacji elektrycznych, wod-kan, HVAC
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Prawo jazdy kat B
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Korzystną lokalizację centrali - Centrum Biznesowe Alchemia.
Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator