Technik Serwisu Turbin Wiatrowych
NES Global Talent
Rzepin
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

NES Fircroft jest globalną agencją rekrutacyjną specjalizującą się w branżach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energy, Construction, Oil&Gas, Life Sciences, IT, Manufacturing, Industrial Automation.

Dla naszego klienta, międzynarodowego niezależnego wytwórcy zielonej energii poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzepin
Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii turbin wiatrowych,
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych,
  • Serwisowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcja i wskazówkami przełożonego,
  • Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym książki raportów,
  • Analizowanie danych i współpraca w aktualizacji procedur serwisowych.
Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne (elektryk, elektroenergetyk, automatyk lub pokrewne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętami elektroenergetycznymi,
  • Mile widziane uprawnienia SEP,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia, efektywności w działaniu, odpowiedzialność.
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę ,
  • Jednozmianowy tryb pracy,
  • Bonusy i dodatki,
  • Opiekę medyczną,
  • Wsparcie w uzyskiwaniu certyfikatów SEP i GWO.

Prosimy przesyłać aplikacje za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj