Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Warszawa Okęcie

21 dni temu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Zakres obowiązków:

Pełna obsługa skanerów bezpieczeństwa, w tym:

  • Naprawa i serwis urządzeń (skanery bagażowe)
  • Zarządzanie urządzeniami i częściami zapasowymi
  • Udział w instalacji innych produktów, zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi
  • Przygotowywanie raportów z wykonanych zadań
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie (elektryka, automatyka, informatyka, mechanika)
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektrycznych i mechanicznych, prowadzeniu testów, uruchamianiu maszyn
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki, elektryki i automatyki
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Zdolności montażowe, software
  • Podejście analityczne, umiejętność logicznego i samodzielnego myślenia
  • Pozytywne nastawienie, odpowiedzialność, rzetelność, a także poczucie humoru
  • Umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową lub vouchery do kina
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach jednej lub obu poniższych klauzul:

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka Prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.pl@nuctech.com lub z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: nuchtech.iod@discretia.pl.

Poznaj

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. działa w Polsce od ponad 10 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu