Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Pracownik Deratyzacji, Dezynfekcji i Dezynsekcji Gdańsk
Technik Sterylizacji / Operator Ciśnieniowych Urządzeń Sterylizujących w Centralnej Sterylizatorni

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
1674 dni temu

Ogłoszenie numer: 2671988, z dnia 2019-09-23

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. - Szpital im. M Kopernika w Gdańsku
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: D1.110.72.2019

Opis stanowiska

Praca we wszystkich strefach centralnej sterylizatorni z zachowaniem zasad reżimu higieniczno-sanitarnego

  • Zapewnienie wyrobów sterylnych dla wszystkich odbiorców usług sterylizacji
  • Prawidłowe, terminowe wytwarzanie wyrobów sterylnych w systemie walidowanym
  • Prawidłowa obsługa wszystkich urządzeń technicznych znajdujących się na wyposażeniu centralnej sterylizatorni
  • Praca zgodnie z obowiązującą technologią procesów produkcyjnych realizowanych w Centralnej Sterylizatorni we wszystkich strefach
  • Wykonywanie precyzyjnych czynności manualnych związanych z prawidłową dekontaminacją i oczyszczaniem wszystkich narzędzi chirurgicznych będących na wyposażeniu Copernicus Podmiot Leczniczy
  • Prawidłowa, kompleksowa obsługa systemu T-Doc
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji obowiązujących w spółce
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub osoby z ukończonym kierunkowym kursem operatora
  • Bardzo dobry stan zdrowia
  • Umiejętność wykonywania precyzyjnych czynności manualnych
  • Znajomość instrumentarium chirurgicznego i umiejętność jego dekontaminacji
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Motywacja do pracy , samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji wymaganych do pracy w CS
  • Elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku operatora w CS

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego