Technik Ustawiacz Form Wtryskowych

Merit Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

1 dzień temu

Zrób kolejny krok w swojej karierze!
„Zachar OFF” in MERIT:

Światowa Grupa Merit (wcześniej będąca częścią Delphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r.
i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują:
1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki

Opis stanowiska:
  • Montaż i demontaż form wtryskowych
  • Ustawianie parametrów wtrysku
  • Dopuszczanie wyrobów gotowych do produkcji seryjnej
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania.
  • Obsługa wtryskarek
  • Rozwiązywanie problemów procesowych
  • Konserwacja i usuwanie awarii maszyn i form wtryskowych
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, posiadanie aktualnych uprawnień.
  • Znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Podstawowa wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali plastikowych
  • Umiejętność rozwiazywania problemów procesowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Systematyczność oraz rzetelność.
Oferujemy:
  • Dostęp do najnowszej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
  • Szkolenia
  • Dostęp do Funduszu Socjalnego
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Karta Multisport
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

W CV prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MERIT POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Podole nr 60, 30-394 Kraków, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym Rejestrze Przedsiębiorców, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000645031, NIP 6793136110, REGON 365794715 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wskazane stanowisko. ”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu: “Ponadto oświadczam, iż wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w przyszłości w okresie jednego roku od dnia udzielenia zgody"

Poznaj

MERITAutomotive Electronics.The worldwide Group Merit (previously being part of Delphi) has started to operate January 2017 and fully continue research, design, production and sale (for OEM and Aftermarket) of automotive mechatronics products which includes: column switches, steering column modules, switch modules, simple switches, HVAC controls and many more of driver to car interface.

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji