Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.

Warszawa - Okęcie

15 dni temu

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do Zespołu Utrzymania Ruchu (praca zmianowa) na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie
Zakres obowiązków:
  • Pełna obsługa skanerów bezpieczeństwa znajdujących się na lotnisku, w tym:
    • Naprawa i serwis urządzeń (skanery bagażowe, tomografia komputerowa)

    • Udział w instalacji innych produktów, zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi

    • Przygotowywanie raportów z wykonanych zadań

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikattywnym
  • Doświadczenie w naprawie komputerów lub urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki i IT
  • Podejście analityczne, umiejętność logicznego
  • Umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
  • Pozytywne nastawienie, odpowiedzialność, rzetelność, a także poczucie humoru

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym („oczekiwanie na zgłoszenie” z czasem reakcji 1h)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową lub vouchery do kina
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach jednej lub obu poniższych klauzul:

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka Prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.pl@nuctech.com lub z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: nuchtech.iod@discretia.pl.

Poznaj

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. działa w Polsce od ponad 10 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant