Zobacz więcej ofert pracy

Technik

Uniwersytet Morski w Gdyni
Gdynia
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
876 dni temu

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Technik
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:

Zakres obowiązków (m.in.):

  • utrzymanie sprawności studenckich stanowisk laboratoryjnych
  • uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych ze studentami
  • prowadzenie pokazów doświadczalnych na wykładach z fizyki
  • wsparcie działalności naukowej – wykonywanie pomiarów
Wymagania:

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe - kierunek fizyka lub pokrewne,
  • łatwość obsługi aplikacji komputerowych,
  • preferowane doświadczenie w konserwacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • przyjazny zespół i warunki pracy,
  • atrakcyjne pakiety medyczne,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • wysoki fundusz socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Przewidywana data zatrudnienia: styczeń 2022 r.

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Katedra Fizyki

Poznaj

Uniwersytet Morski w Gdyni to najstarsza morska uczelnia państwowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Kształci przyszłych oficerów floty handlowej oraz kadry inżynierskie i menedżerskie dla gospodarki morskiej i regionu nadmorskiego na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i doktorskim.

Kształcenie doktorantów w Uniwersytecie Morskim w Gdyni odbywa się w ramach Szkoły Doktorskiej. Jej absolwenci uzyskują stopień doktora w dyscyplinach: nauki o zarządzaniu i jakości, automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne, inżynieria lądowa, geodezja i transport, nauki o Ziemi i środowisku.

Uczelnia umożliwia zdobywanie wiedzy nie tylko na studiach stacjonarnych, ale również na studiach niestacjonarnych, podyplomowych, MBA oraz na kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych. Oferta kierunków i specjalności jest bogata i odpowiada na aktualne zapotrzebowanie rynku pracy.

W skład Uniwersytetu Morskiego w Gdyni wchodzą Wydziały: Elektryczny, Mechaniczny, Nawigacyjny, Zarządzania i Nauk o Jakości oraz Instytut Morski UMG. Uczelnia spełnia światowe wymogi w zakresie kształcenia oficerów floty handlowej zgodnie z Konwencją STCW, a System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymaganiami norm ISO 9001:2015 i obejmuje całą działalność Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.