Technik

Orbis S.A.

Gdynia

807 dni temu


Grupa Hotelowa Orbisto największa sieć hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

 

MERCURE GDYNIA CENTRUM

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:


Technik
Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: TE/0116/MGC

TECHNIK będzie odpowiedzialny za dbanie o stan techniczny i naprawę urządzeń na terenie hotelu, osiąganie optymalnych parametrów użytkowych urządzeń i systemów oraz planowanie działań prewencyjnych w zakresie wyposażenia technicznego obiektu. Dodatkową odpowiedzialnością Technika będzie udział w procedurach odbioru urządzeń do eksploatacji oraz skuteczne ograniczanie skutków eksploatacji technicznej dla środowiska naturalnego.

Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenia technicznego
 • min. 2 letniego doświadczenia w eksploatacji technicznej
 •  posiadania świadectw kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji dla wymaganych grup urządzeń i instalacji występujących w hotelu (elektryczne, energetyczne, gazowe)
 • umiejętności pracy zespołowej
 • doskonałej organizacja czasu pracy
 • dyspozycyjności i zaangażowania
 • zdolności do harmonijnej pracy w warunkach stresu

Oferujemy:

 • pracę w profesjonalnym zespole,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w największej sieci hoteli w Polsce
  i Europie Środkowo-Wschodniej,
 • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
 • szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport. 


Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.

Poznaj

Orbis S.A.

Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej.

Główne spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Orbis, której przewodzi Orbis SA, to: Hekon-Hotele Ekonomiczne SA, Orbis Kontrakty Sp. z o.o., UAB Hekon, Hotek Polska Sp. z o.o., Hotel Muranowska Sp. z o.o., Accor Pannonia Hotels Zrt., Katerinska Hotel s.r.o., Accor Hotels Romania S.R.L.

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Rekrutują z Praca.pl