Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    5 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog obróbki drewna

FELDER Group Polska Sp. z o.o.
Żory
praca stacjonarna
2413 dni temu

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 14 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego przedsiębiorstwa szczycącego się 60-letnim doświadczeniem. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 9 salonów.

Poszukujemy do biura w Żorach

TECHNOLOGA
obróbki drewna

OBOWIĄZKI
  • manager produktów w wyspecjalizowanej dziedzinie
    • maszyny CNC w technologii nesting
    • szlifierki szerokotaśmowe
    • okleiniarki wąskich płaszczyzn
  • fachowe doradztwo klientów w doborze maszyn i narzędzi
  • przeprowadzanie szkoleń dla doradców technicznych
  • wsparcie doradców technicznych w sprzedaży
  • praca w biurze oraz sporadyczne wyjazdy w teren

WYMAGAMY:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra znajomość branży stolarsko-meblarskiej

OFERUJEMY:
  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • zatrudnienie na pełnym etacie do wyboru na umowa o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • możliwość wysokich zarobków
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej