Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Solec Kujawski
TECHNOLOG - SZEF PRODUKCJI

Solecka Fabryka Okien "SOŻAL"
Solec Kujawski
praca stacjonarna
4823 dni temu

Ogłoszenie numer: 138652, z dnia 2011-03-14

Solecka Fabryka Okien "SOŻAL" zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej pcv, alu.

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Opis stanowiska

PRACOWNIK TYLKO Z SOLCA KUJAWSKIEGO.

  • kontakt z Dostawcami surowców oraz składanie zamówień,
  • przyjmowanie oraz rozliczanie dostaw surowców,
  • planowanie produkcji,
  • nadzór nad procesem produkcji,
  • prowadzenie produkcji,
  • kontrola jakości wyrobów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • biegła obsługa programów komputerowych,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności zarządzania zespołem produkcyjnym,
  • dyspozycyjnośc,
  • kreatywnośc,
  • samokształcenie oraz nastawienie na osiągnięcie celów.

Oferujemy

  • zapewniamy systematyczne szkolenia techniczne i produktowe,
  • w początkowym etapie praca biurowa jako fundament do poprowadzenia zespołu produkcyjnego,
  • w początkowym etapie zatrudnienia (okres próbny) wynagrodzenie stałe,
  • po zdobyciu wiedzy produktowej i rozpoczeciu kierowaniem zespołem produkcyjnym, bonu finansowy wypłacany w zależności od ilości wyprodukowanego wyrobu,

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN