Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.
Gdynia
praca stacjonarna
1574 dni temu

Ogłoszenie numer: 2745865, z dnia 2019-12-06

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • poprawną konstrukcję oraz wymiary produkowanej odzieży
  • przygotowywanie tabel rozmiarowych
  • ścisła współpraca z technologiem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
  • stopniowanie odzieży
  • tworzenie układów kroju

Wymagania

  • wykształcenie odzieżowe średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość konstrukcji i stopniowania
  • znajomość tworzenia i konstruowania szablonów
  • doskonała znajomość zasad kroju i szycia
  • znajomość obsługi komputera, programu do stopniowania
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • pierwsza umowa na okres próbny a następna na czas określony lub nieokreślony

Poznaj

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej, roboczej, specjalnego  przeznaczenia (tj. spodnie, kombinezony,  bluzy, kurtki).

Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie.