Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketera

"GOBI"
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza i okolice
praca stacjonarna
5527 dni temu

Ogłoszenie numer: 63886, z dnia 2009-04-28

"GOBI"

"GOBI" Autoryzowany Przedstawiciel Telefonii Komórkowekj sieci ORANGE, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza i okolice

Opis stanowiska

  • Umawianie spotkań sprzedażowych z klientami
  • Utrzymanie dobrych kontaktów z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność negocjacji i sprzedaży
  • Operatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność badania potrzeb klienta
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Miły głos połączony z dobrą dykcją
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Ciekawe formy zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała + prowizja uzależniona od osiągniętych wyników
  • Praca w zgranym zespole (miła atmosfera)
  • Możliwość dokształcania zawodowego
  • Pracę w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji