Terapeutka zajęciowa / Terapeuta zajęciowy
Centrum Opieki Serenus
Gdańsk
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 7725645, z dnia 2022-11-24

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Do obowiązków koordynatora należeć będzie m.in.:

  • organizowanie terapeutycznego spędzania czasu Mieszkańcom domu z uwzględnieniem różnorodnych form i metod,
  • udział w opracowywaniu wstępnego planu terapii zajęciowej dla nowo przyjętych Mieszkańców,
  • wspieranie i towarzyszenie Mieszkańcom podczas podejmowanych aktywności w ciągu dnia,
  • ścisła współpraca z pracownikami działów DPS w celu zapewnienia i realizacji najwyższych standardów opieki,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem zespołu terapeutyczno-opiekuńczego.

Wymagania

Zależy nam, aby kandydat/ka miał/a:

  • wykształcenie kierunkowe (terapia zajęciowa, może być w trakcie nauki),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • kreatywność i empatię,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy

To, co my możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • pracę od poniedziałku do piątku (7:30-15:30),
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji,
  • pracę opartą na najwyższych standardach grupy Diakoneo,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, kontakt telefoniczny pod numerem +58 691 47 50 lub dostarczenie ich osobiście.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Centrum Opieki Serenus w Gdańsku jest oddziałem Fundacji Laurentius, która od ponad 15 lat prowadzi domy opieki dla osób starszych w Olsztynie i Katowicach. Swoją ofertę kierujemy do osób w podeszłym wieku, przewlekle chorych i niepełnosprawnych.

W Centrum Opieki Serenus są dwie placówki: Dom Pomocy Społecznej (dla osób w podeszłym wieku) oraz Dom Opieki (Placówka całodobowej opieki dla osób w podeszłym wieku, przewlekle chorych i niepełnosprawnych). Obydwa domy wpisane są do rejestru Wojewody pomorskiego.