Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Test Automation Developer

Infoprojekt sp. z o. o.
Gdańsk
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
992 dni temu

Szukamy Developera Testów Oprogramowania, który usprawni proces rozwoju aplikacji i wzmocni nasz zespół.

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju w zakresie programowania testów automatycznych w złożonym, ciekawym i szybko rozwijającym się projekcie, to sprawdź czy pasujesz do naszego profilu.

Fajne byłoby się poznać! :)

Miejsce pracy: Gdańsk
Główne zadania:
  • Tworzenie nowych i utrzymywanie istniejących testów automatycznych złożonej aplikacji
  • Rozwój platformy testów automatycznych (opartej o Selenium)
  • Integracja testów automatycznych z procesami ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD)
  • Tworzenie, rozszerzanie i wykonywanie planów testów automatycznych
  • Weryfikowanie i sprawdzanie poprawności aplikacji
  • Pomoc w opracowywaniu strategii testów zgodnych z wymaganiami projektu

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • Umiejętność programowania w C#
  • Znajomość typów, narzędzi i technik testowania (unit testy, testy integracyjne, funkcjonalne, narzędzia Selenium, Protractor, Jasmine, etc.)
  • Doświadczenie w wersjonowaniu i zarządzaniu kodem (najlepiej Git)
  • Doświadczenie w pracy w trybie ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD, najlepiej Azure DevOps)
  • Znajomość platform front-endowych, w tym AngularJS, Angular i React
  • Znajomość T-SQL
  • Znajomość Scrum
  • Umiejętności komunikacyjne na dobrym poziomie
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych klienta
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
Super, jeśli posiadasz następujące certyfikaty:
  • ISTQB
  • CSTE
  • Microsoft Certified: Azure DevOps Engineer Expert (Exam AZ-400)
  • Microsoft Certified: Azure Administrator Associate (Exam AZ-100 + AZ-101)
Oferujemy:
  • Stabilną i atrakcyjną finansowo pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Mentoring i wsparcie wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych kolegów i koleżanek
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
  • Refundacja certyfikatów MS
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Udział w ciekawych imprezach firmowych
  • Miejsce pracy w samym centrum Wrzeszcza
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Infoprojekt Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Infoprojekt Sp. z o.o. (ul. Matejki 6, 80-952 Gdańsk). Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.