Test Engineer

Hays Poland

Kwidzyn

766 dni temu

Test Engineer
Kwidzyn
Test Engineer
Kwidzyn
Nr Ref.: 1061091

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Test Engineer

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży elektroniki, zlokalizowanej w Kwidzynie, poszukujemy osób na stanowisko Test Engineer.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie przygotowanie i wdrażanie nowych produktów na rynek, budowanie i optymalizacja systemów testujących a także nadzór techniczny nad procesem testu. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu oraz analizę i definiowanie standardów fabrycznych. Ponadto Test Engineer odpowiadać będzie za współpracę z klientem na poziomie technicznym.

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego technicznego (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne), praktycznej umiejętności programowania ze znajomością systemów pomiarowych a także z dobrą znajomością zagadnień w dziedzinie automatyki i pneumatyki. Poszukujemy osoby dokładnej, odpowiedzialnej i dyspozycyjnej. Wymogiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość udziału w ciekawych, ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku, realizację własnych pomysłów i rozwiązań oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Testów

Inżynier ds. Testów (TE) jest to osoba, który bada dany produkt - w celu zagwarantowania, że ma on wymaganą jakość zanim będzie wypuszczony do w produkcji. Inżynier ds. testów jest również odpowiedzialny za określenie najlepszego sposobu badania produktu. Do obowiązków osoba zatrudnionej na tym stanowisku należy, m.in.: przygotowywanie i przeprowadzanie testów i pomiarów, tworzenie ...
Inżynier ds. Testów Praca Inżynier ds. Testów

Rekrutują z Praca.pl