Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Tłumacz Gdańsk
Tłumacz - Asystent/Asystentka z językiem niemieckim

SKAT TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k
Gdańsk
praca stacjonarna
3322 dni temu

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drewnianej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Praca naszych spedytorów jest wspierana przez: Dział Handlowy, Dział Prawno Windykacyjny, Dział Promowy, Zespół Dyspozytorów oraz Dział Marketingu, jak również przez własną flotę oraz tabor podwykonawców.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • tłumaczenia pisemne oraz ustne
  • wykonywanie prac administracyjnych
  • udział w spotkaniach biznesowym, aktywne wsparcie językowe pracy przełożonego
Oczekiwania:
  • biegła znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku stanowisku/ pracy administracyjnej/ pracy z klientem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • rynkowe wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • ambitne zadania
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz bezpośredni udział w sukcesach firmy
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)".