Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz j. ukraińskiego

Caterpillar Poland Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
2105 dni temu
Zostaw swój ślad na przyszłość

Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar w Sosnowcu.

Caterpillar Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Oferujemy możliwość pracy w formie umowy zlecenia
w charakterze tłumacza języka ukraińskiego.

Wymagania:
  • Znajomość j. ukraińskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w formie ustnej oraz pisemnej
Obowiązki:
  • Wykonywanie na zlecenie tłumaczeń ustnych podczas przeprowadzanych szkoleń wewnętrznych oraz instruktaży stanowiskowych;
  • Wykonywanie na zlecenie tłumaczeń pisemnych dokumentacji technicznej.
Dodatkowe informacje:
  • Dni i godziny pracy uzależnione od harmonogramu szkoleń wewnętrznych;
  • Od kandydatów do pracy oczekujemy dużej elastyczności oraz dyspozycyjności.
Do zgłoszenia należy dołączyć  oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie  przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu danych osobowych zawartych w tym zgłoszeniu, na  potrzeby rekrutacji na wskazane w nim stanowisko  zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych może zawierać również  zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez Caterpillar Poland Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim Zakład Produkcyjny w Sosnowcu, nie dłużej niż przez okres 36 miesięcy  od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych w  postępowaniu rekrutacyjnym na wskazane w nich stanowisko.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Caterpillar Poland Sp. z o.o. z siedzibą Janowie Lubelskim ul. Lubelska 74,23-300 Janów Lubelski. Dane osobowe zbierane są wyłącznie  dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.