Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka chińskiego

Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Koszalin
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
482 dni temu

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Do naszej nowej inwestycji budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy) oraz budowa drogi S6 Koszalin- Słupsk, Odcinek 2, Budowa obwodnicy Sławna w ciągu S6 , poszukujemy:

Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy)

Budowa drogi S6 Koszalin- Słupsk, Odcinek 2, Budowa obwodnicy Sławna w ciągu S6

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski
  • Tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin.
  • Tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Sinologia lub inne
  • praktyczna znajomość języka chińskiego
  • płynna komunikacja w języku chińskim (w mowie i piśmie) weryfikowane na rozmowie
  • dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego
  • doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych;
Oczekujemy:
  • dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy,
  • bardzo dobrej znajomości MS-Office lub podobnego oprogramowania;
  • prawa jazdy kategorii B.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę lub B2B);
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość pracy w międzynarodowej, renomowanej firmie – światowy lider;
  • opiekę medyczną
  • przyjazną, profesjonalną atmosferę pracy i możliwość rozwoju.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C zgodnie z postanowieniami ustawy z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. Kontakt: rodo@stecol.eu

Poznaj

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.