Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka japońskiego

Recruit Europe Ltd.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1597 dni temu

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego . To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Obowiązki:

  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Japoński
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)