Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec Tłumacz Sosnowiec
Tłumacz języka koreańskiego

SYNUS Tech Poland
Sosnowiec
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
717 dni temu

Ogłoszenie numer: 6892797, z dnia 2022-05-10

SYNUS Tech to specjalista w automatyzacji logistyki.

Dzięki niezależnemu rozwojowi technologii dostarczamy różnorodne rozwiązania AMHS Total Solution dla wielu klientów z branży półprzewodników, wyświetlaczy i akumulatorów elektrycznych, począwszy od przygotowania layout czy zaprojektowania produktów, poprzez produkcję oraz instalację urządzeń, aż do zapewniania usług serwisowych.

Dotrzymując kroku czwartej rewolucji przemysłowej, wchodzimy w erę najnowszej technologii automatyzacji logistyki nieustannie rozszerzając naszą działalność, taką jak centra logistyczne, optymalizację magazynów (Smart Factory) oraz technologię samodzielnej jazdy urządzeń. Co więcej, założyliśmy centrum badań nad sztuczną inteligencją automatyki logistycznej SYNUS Tech-KAIST, gdzie po raz pierwszy w Korei połączono technologię sztucznej inteligencji z dziedziną logistyki.

W przyszłości SYNUS Tech będzie nieustannie wprowadzać zaawansowane technologie oraz kształcić wyspecjalizowany personel techniczny, a także bez przerwy kontynuować prace badawczo-rozwojowe.

Dzięki aktywnej globalnej strategii, która pozwoli naszej firmie wnieść się do rangi światowego Automation Provider, staniemy się konkurencyjnym na rynku międzynarodowym światowym przedsiębiorstwem.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Firma SYNUS Tech aktualnie wykonująca prace na terenie inwestycji SK hi Tech Battery Materials poszukuje Tłumacza języka koreańskiego do współpracy w modelu B2B lub na umowę o prace.

Wymagania

  • Znajomość języka koreańskiego i polskiego pozwalającego na swobodne tłumaczenie spotkań,

  • Znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • Dostępność codzienne lub kilka razy w tygodniu.

Oferujemy

  • Kontrakt na zasadzie B2B lub umowy o prace,,
  • Współpraca przy dużej międzynarodowej inwestycji,
  • Wszystkie potrzebne narzędzia i zaplecze socjalne,
  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie z każdym kandydatem,
  • Praca od maja 2022.