Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Tłumacz Gdynia
Tłumacz języka niemieckiego

JPP PROJEKT
Gdynia
praca stacjonarna
3759 dni temu

Ogłoszenie numer: 376100, z dnia 2014-01-31

JPP PROJEKT

Firma istnieje od 1999 roku. Wykonujemy usługi na rzecz operatorów telekomunikacyjnych oraz biur architektonicznych. Pełna informacja o firmie znajduje się na stronie internetowej www.jpp.pl

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na nw. stanowisko:

  • Tłumacz rysunków technicznych - język niemiecki

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość jezyka technicznego (budowlanego) będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Praktyczna umiejętność jazdy samochodem
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

  • Pracę w miłym i młodym zespole.
  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy NNW.